) Łukasz Zaręba | Profesjonalny Outsourcing IT Warszawa dla firm - Kompania Informatyczna

Łukasz Zaręba

 Łukasz o swojej przygodzie z IT

Podobnie jak w przypadku większości rówieśników moja przygoda z komputerami zaczęła się w czasach gdy świat nie znał płyt DVD, portali społecznościowych, Bluetootha ani Wi-Fi. Uczyć można było się jedynie z książek, gdyż Wikipedia czy Google nie narodziły się jeszcze jako ogólne pomysły w głowach swych autorów. W Polsce nie było jeszcze gimnazjów ani nawet Internetu, a telefony komórkowe zobaczyć można było jedynie oglądając w telewizji Dynastię. Początkowo nie wiązałem mojej kariery zawodowej z informatyką. Chęć obcowania z komputerami, ich składania naprawiania i modyfikowania wzięła jednak górę i wstąpiłem na ścieżkę rozwoju, z której mam zamiar nigdy nie zboczyć. W Kompanii Informatycznej odpowiedzialny jestem przede wszystkim za konserwację oraz serwis Państwa sprzętu, a także pierwszą linię pomocy zdalnej. Jestem posiadaczem certyfikatu Microsoft Certified Professional.

Łukasz o sobie prywatnie

Kiedy nie naprawiam komputerów interesuję się historią, polityką i sprawami społecznymi. Czasami gotuję, piekę i przyrządzam nalewki 🙂 Uwielbiam anegdoty i ciekawostki historyczne. Lubię czarną herbatę, muzykę rockową i swoją pracę.

Skontaktuj się ze mną:

 

Telefon: 571-601-699

e-mail: lukasz.zareba@kompania.it

Certyfikaty

Co pisze na Blogu

Nowości w Windows10 – Game Mode i inne zapowiadane zmiany

Nowości w Windows10 – Game Mode i inne zapowiadane zmiany

Nowości w Windows10 - Game Mode i inne zapowiadane zmiany W grudniu środowisko użytkowników Windows 10 obiegła wiadomość jakoby Microsoft pracował nad kolejną funkcjonalnością swojego najnowszego systemu operacyjnego, tytułowym Game Mode mającym na celu podniesienie...

czytaj dalej

ul. Czereśniowa 98 lok. 230
02-456 Warszawa

Biuro: 22 3507809

Opiekun techniczny: 571-601-698

Umowy/oferty: 571-601-700