) Misja | Profesjonalny Outsourcing IT Warszawa dla firm - Kompania Informatyczna

MISJA

 

Kompania Informatyczna to grupa pasjonatów, którzy ze sprzętem komputerowym i informatyką żyją w symbiozie od wielu lat – każdy w swojej specjalizacji.
W 2016 roku postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie pomagać polskim firmom wchodzić na wyżyny IT. W naszej Kompanii mamy specjalistów z zakresu oprogramowania Microsoft, sieci komputerowych, sprzętu komputerowego, procedur i bezpieczeństwa danych. Współpracujemy także ze specjalistami z zakresu stron internetowych, systemów Linux, Apple, baz danych SQL oraz innych branż, z którymi konsultujemy nasze rozwiązania- księgowość, prawo oraz szereg specjalistów technicznych od sprzętu biurowego, drukarek czy multimediów.

Nie nazywamy firm, które z nami współpracują, klientami. Nazywamy ich Partnerami. Przez duże „P”. Naszym Partnerom staramy się dawać to, czego na rynku jest niezwykle mało – prawdziwy zewnętrzny dział IT, który dobrze zna ich, ich potrzeby i możliwości. U każdego naszego Partnera stawiamy sobie za cel bycie strategicznym działem, a nie jedynie kosztem. To nasza główna misja. Chcemy zrewolucjonizować rynek IT i wyznaczać standardy. 
Wiemy, jak wygląda dzisiejszy rynek usług outsourcingowych. Chcemy być lepsi – chcemy, by nasza Kompania stała się częścią Waszej. Ustawimy procedury w IT, zadbamy o bezpieczeństwo, przeszkolimy Waszych pracowników, POMOŻEMY WASZEJ FIRMIE PRZEJŚĆ PRZEZ TECHNOLOGICZNĄ REWOLUCJĘ!

Kompania Informatyczna – Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Komputer, to urządzenie elektroniczne, którego wynalezienie zrewolucjonizowało świat. Obecnie, trudno jest sobie bez niego wyobrazić funkcjonowanie człowieka, ponieważ możemy je znaleźć praktycznie wszędzie. Niezależnie, czy pogotowie komputerowe Warszawa jest blisko, czy nie korzystamy z nich codziennie. Z tego powodu tak ważna jest opieka, którą sprawuje obsługa informatyczna firm Warszawa.

Pogotowie komputerowe Warszawa blisko Was,
czyli obsługa informatyczna firm…

Niestety, laptopy nie są urządzeniami niezawodnymi i niezniszczalnymi. Ulegają awarii tak jak wszystkie inne urządzenia, z tą różnicą, że to właśnie w nich bardzo często przechowujemy najważniejsze dokumenty czy poufne informacje.

Obsługa informatyczna firm Warszawa sprawia, że utrata danych z komputera nie musi nieść za sobą szeregu negatywnych konsekwencji.

Obsługa informatyczna dla firm ma przecież przede wszystkim umieć zaradzić wszelkim awariom sprzętu, na którym każdy z nas pracuje. W przypadkach awarii nie warto dokonywać napraw na własną rękę, ponieważ może to przynieść efekt odwrotny od oczekiwanego, a czas naprawy komputera może jeszcze bardziej się wydłużyć. Obsługa informatyczna Warszawa dokłada wszelkich starań, aby każdy komputer stanął na nogi.

Nasza pomoc komputerowa to obsługa informatyczna firm Warszawa
Naprawa laptopów i komputerów w krótkim czasie!

W naszej firmie wiemy, jak ważnym narzędziem pracy są laptopy i dlatego oferowana przez nas pomoc komputerowa Warszawa dostępna jest dla Klientów w postaci profesjonalnych usług.

W większości przypadków bywa tak, że sprzęt psuje się właśnie wtedy, gdy jest nam najbardziej potrzebny. W takich sytuacjach warto poszukać godnej zaufania firmy, która w swojej ofercie ma także pogotowie komputerowe. Jest to szczególny rodzaj pomocy, który charakteryzuje się krótkim czasem oczekiwania na prawidłowo działający sprzęt, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług.

Pogotowie komputerowe Bemowo zatrudnia tylko odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

W naszej firmie dbamy o to, aby wszyscy członkowie zespołu nieustannie doskonalili swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Obsługa IT Warszawa – Kompania Informatyczna w pogotowiu!

Pogotowie komputerowe Warszawa Wola, jak i inne dzielnice to miejsca, gdzie najczęściej działa obsługa IT Warszawa.

Gwarantuje ona swoim Klientom nie tylko fachową pomoc w naprawie uszkodzonych komputerów w firmie, ale także oferuje szeroką gamę usług serwisowych i konserwacyjnych całego sprzętu biurowego (drukarki, kopiarki, skanery, faxy) czy instalacje oprogramowania.

Misja naszej firmy to skuteczne i szybkie usługi opierające się na profesjonalizmie naszych pracowników. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i do firm.

ul. Czereśniowa 98 lok. 230
02-456 Warszawa

Biuro: 22 3507809

Opiekun techniczny: 571-601-698

Umowy/oferty: 571-601-700