Akeeba Backup for WordPress requires PHP 7.2.0 or later but your server only has PHP 7.0.33. ) Nasi klienci i referencje | Profesjonalny Outsourcing IT Warszawa dla firm - Kompania Informatyczna

NASI KLIENCI I REFERENCJE

PRACUJEMY dla:

Informatyczna obsługa firm – VATTAX, KONFEXIM i inni partnerzy

konfexim, kompania informatyczna, informatyczna obsługa firmNasza Kompania informatyczna zajmuje się świadczeniem usług w zakresie obsługi IT oraz profesjonalnej konserwacji sprzętu elektronicznego wykorzystywanego zarówno w firmie, jak i prywatnym domu. Partnerami Kompanii Informatycznej są firmy takie, jak m.in. VATTAXKONFEXIM, NADSTAWNA.PL, czy CBSG.

Oferujemy Państwu także wsparcie w obszarze pogotowia informatycznego. Jesteśmy świadomi tego jak ważnym narzędziem w szkole i pracy jest komputer, dlatego nasza informatyczna obsługa firm jest na wysokim poziomie. Zatrudnieni przez nas specjaliści wykonują wszystkie niezbędne naprawy najszybciej jak to możliwe.

Kompania Informatyczna, a WP WORLD – rodzimy serwis

informatyczna obsługa firm, NADSTAWNA.PL, CBSGTworzą go ludzie, których pasją są nowoczesne technologie. W centrum ich zainteresowania jest najnowszy system operacyjny Windows 10, wprowadzony przez światowego giganta na światowym rynku informatycznym – firmę Microsoft.

Na stronie internetowej WPWORLD użytkownicy systemu Windows 10 na komputery, urządzenia przenośne oraz telefony komórkowe znajdą przydatne wskazówki i ciekawostki ze świata nowoczesnych technologii. Znajdą  tam również coś ciekawego dla siebie miłośnicy Xbox.

Kompania Informatyczna nie współpracuje z wp world, ale nasz kolega Przemysław Mroczek poleca Wam przeczytać artykuł Darmowe 100 GB na OneDrive z pomocą małego triku | wpworld.pl na łamach naszego bloga.

Pogotowie Informatyczne a Windows 10 brak ikony

Windows 10 jest najczęściej spotykanym systemem operacyjnym w nowoczesnym sprzęcie elektronicznym. Czołowi producenci komputerów przenośnych i urządzeń mobilnych starają się, by na ich sprzęcie nie było sytuacji – Windows 10 brak ikony.  System ten jest niezwykle ceniony ze względu na stabilność oraz zastosowanie nowoczesnych technologii zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności mobilnych. Informatyczna obsługa firm pokazała Nam, że stabilność Windows 10 jest też ceniona za bezpieczne wprowadzenie poufnych danych osobowych. Do Windows 10 wprowadzane są aktualizacje zapewniające wygodę użytkowania, w które staramy się zagłębiać na bieżąco.

Nasze referencje:

i wielu innych, których nie zdążyliśmy tu jeszcze umieścić…

ul. Czereśniowa 98 lok. 230
02-456 Warszawa

Biuro: 22 3507809

Opiekun techniczny: 571-601-698

Umowy/oferty: 571-601-700