USŁUGI SERWISOWE

Oferujemy serwis Twoich komputerów. W naszym serwisie Twoje komputery otrzymają drugie życie! Pomajsterkujemy, podkręcimy śrubki, dorzucimy węgla- i maszyna jak nowa!

Cennik usług serwisowych:

USŁUGA CENA UWAGI
Instalacja systemu operacyjnego („na czysto”) 170
Reinstalacja systemu operacyjnego bez zachowania danych 170
Reinstalacja systemu operacyjnego z zachowaniem danych 350
Utworzenie kopii zapasowej i przechowywanie jej przez 1 miesiąc 70 Wliczone w cenę reinstalacji systemu z zachowaniem danych
Wymiana podzespołów 70 Nie uwzględnia kosztów części
Czyszczenie komputera (fizyczne) 50
Czyszczenie komputera (logiczne, z niepotrzebnych danych i śmieci), optymalizacja, sprawdzenie antywirusem 170
Naprawy elektroniki Uzgadniana indywidualnie
Kompania informatyczna – usługi serwisowe, z których warto skorzystać!

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez laptopa. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ bardzo często jest on nie tylko źródłem relaksu, ale przede wszystkim jest bardzo ważnym i potrzebnym narzędziem pracy, niezbędnym do wykonywania powierzonych obowiązków. Niezbędną okazuje się pomoc w postaci naprawa laptopów Warszawa.

W sytuacji, gdy laptop nagle się zepsuje warto skorzystać z możliwości, jakie daje naprawa komputera Warszawa.

Jeżeli nie chcecie ryzykować uszkodzenia dysków, procesora i innych podzespołów należy oddać sprzęt w ręce ekspertów, ponieważ nasze działania mogą jeszcze bardziej uszkodzić sprzęt.

 

Firma IT – Naprawa laptopów Warszawa

Komputery firmowe i indywidulane

 

Naprawa komputerów firmowych bardzo często kojarzy się nam z długim okresem oczekiwania i ogromnymi kosztami finansowymi, które bywają dużym obciążeniem firmowego budżetu. Firma IT Warszawa zauważa, że nie musi tak być! Cena zależy od wielu czynników, takich jak np. ilość laptopów do naprawy czy od rodzaju niezbędnych usług.

Naprawa komputerów Warszawa to miejsce, w którym usługi wykonywane są nie tylko szybko i sprawnieale także w bardzo przystępnej cenie, która jest ustalana indywidualnie, w zależności od zakresu wykonywanych napraw.

 

Naprawa komputerów firmy IT Warszawa,
czyli nasze usługi serwisowe w Warszawie

 

Naprawa komputerów Bemowo to nie tylko profesjonalne usługi serwisoweale także miła i uprzejma obsługa firmy IT Warszawa.

Obsługa, która chętnie odpowie na wszystkie pytania Klientów oraz postara się rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące naprawy i serwisu sprzętu komputerowego prywatnego, jak i firmowego.

naprawa laptopów warszawa, firma IT Warszawa, naprawa komputerów warszawa

Naprawa komputerów Warszawa to serwisowanie komputerów przenośnych i stacjonarnych na najwyższym poziomie. W firmie zatrudnieni są tylko i wyłącznie wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem w wykonywanych usługach.

Usługi IT dla firm świadczą, więc specjaliści nieustannie podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe np. podczas dodatkowych szkoleń, warsztatów, czy kursów.

 

Usługi IT Warszawa – Kompania Informatyczna to Wysoka Jakość Usług!

 

Naprawa laptopów Warszawa to szeroka gama usług dotyczących serwisowania i napraw. Kompania Informatyczna dba o to, aby usługi IT Warszawa spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gwarantowana uczciwość, zaangażowanie i terminowość, a przede wszystkim wysoka jakość usług. Głównym celem jest przecież zaufanie i zadowolenie Klientów z jakości wykonania wszystkich dostępnych w ofercie usług informatycznych.

ul. Czereśniowa 98 lok. 230
02-456 Warszawa

Biuro: 22 3507809

Opiekun techniczny: 571-601-698

Umowy/oferty: 571-601-700