) Ile kosztuje opieka informatyczna w Warszawie? | Blog – Kompania Informatyczna

W czasach, gdy każda, nawet najmniejsza firma potrzebuje do swojej działalności komputera, opieka informatyczna staje się koniecznością. Jej zakres jest różny w zależności od celów, jakie stawia sobie dane przedsiębiorstwo. Duże firmy mogą potrzebować nawet kilku specjalistów zatrudnionych na cały etat. Mniejsze wymagają pomocy jedynie od czasu do czasu. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydają się usługi “szyte na miarę”. Zastanawiałeś się już, jakiej obsługi informatycznej potrzebujesz i ile kosztuje opieka informatyczna?

Opieka informatyczna szyta na miarę

Zatrudnienie na cały etat informatyka, który zapewni opiekę Twojej firmie jest bardzo kosztownym przedsięwzięciem. To, ile kosztuje opieka informatyczna nie sprowadza się bowiem w tym wypadku jedynie do pensji i związanych z nią podatków oraz składek na ubezpieczenie społeczne, ale również do konieczności zapewniania stanowiska pracy oraz komputera. Zatrudniony na etat specjalista ma prawo do urlopów oraz świadczy swoje usługi w określonych godzinach. A co, jeśli awaria przytrafi się w weekend lub w trakcie urlopu informatyka? Cóż, idealna opieka informatyczna to taka, która zadba o bezpieczeństwo informatyczne Twojej firmy zawsze…

Idealna opieka informatyczna czyli taka, która…

  • Nie uważa problemu za rozwiązany, gdy “u mnie działa”;
  • Zawsze odbiera telefon i reaguje niemal natychmiast;
  • Zapewnia kompleksowe wsparcie z różnych dziedzin;
  • Ma ogromne doświadczenie, ale nie kosztuje zbyt wiele;
  • Nie chodzi na urlopy ani chorobowe;
  • Pracuje zespołowo.

Ile kosztuje opieka informatyczna?

Wydawałoby się, że spełnienie tych wszystkich warunków jest niemożliwe. A nawet jeśli by się udało, będzie to kosztować krocie. Nic bardziej błędnego! Idealnym rozwiązaniem dla wielu firm będą usługi informatyczne dostępne w kilku pakietach, które można dostosować do potrzeb Twojej działalności. W Kompanii Informatycznej masz do wyboru aż sześć różnych możliwości:

Opieka informatyczna: pakiet manualny

Jego koszt to zaledwie 50 zł. Jest skierowany do firm, które na co dzień nie potrzebują informatyka, ale w razie awarii chcą mieć pierwszeństwo i być obsłużone niemal natychmiast.

Opieka informatyczna: pakiet wiatrowy

To rozwiązanie stworzone z myślą o małych firmach o niewielkiej infrastrukturze, które nie posiadają własnych serwerów. W cenie 580 zł otrzymujesz 4 godziny pracy informatyka oraz bezpłatny audyt informatyczny firmy.

Opieka informatyczna: pakiet parowy

Jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm posiadających jeden lub dwa serwery. W cenie 1080 zł zawarto 8 godzin pracy specjalistów oraz bezpłatny audyt.

Opieka informatyczna: pakiet spalinowy

Kosztujący 1440 zł pakiet zawiera 12 godzin pracy specjalistów. Bezpłatnie otrzymujesz też audyt informatyczny firmy. Pakiet spalinowy jest rozwiązaniem przygotowanym na potrzeby średnich firm z niedużą infrastrukturą serwerową.

Opieka informatyczna: pakiet elektryczny

Zawiera aż 20 godzin pracy specjalistów, za które zapłacisz 2000 zł. Przeznaczony jest dla nieco większych firm z rozbudowaną infrastrukturą.

Opieka informatyczna: pakiet niewyczerpalny

Stworzony z myślą o dużych i średnich firmach, które wymagają specjalistycznej opieki serwerowej. W tym wypadku ilość pracy i cena usługi wyceniana jest indywidualnie.

Ile kosztuje opieka informatyczna w Warszawie? Jak widzisz to zależy od Ciebie. Możesz zatrudnić specjalistę “na pełny etat” albo kupić usługę idealnie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb! Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź: Dlaczego warto korzystać z outsourcingu!